چگونه یک تمیزکننده برای مبل های میکروفایبری تهیه کنیم؟

» چگونه یک تمیزکننده برای مبل های میکروفایبری تهیه کنیم؟

اصطلاح میکروفایبر به پارچه‌ای گفته می‌شود که از جنس پلی‌استر و نایلون درست شده و برای تهیه محصولات متنوعی مانند پارچه مخصوص تمیز کردن، لباس و مبلمان کاربرد دارد. نازکی الیاف ساخته شده از این ترکیب معمولا کمتر از 1 دنیر (معیار اندازه‌گیری نازکی نایلون و ابریشم) یا کمتر است. به دلیل همین چگالی فیبری کم، کارخانه‌های تولید مبل از میکروفایبر به عنوان یک جایگزین با دوام و مقاوم در برابر لکه و در جهت کاهش مصرف پنبه، چرم و جیر استفاده می‌کنند.

استفاده از جاروبرقی و تمیز کردن به روش خشکشویی بسیاری از لکه‌های ایجاد شده روی مبل های میکروفایبری را برطرف می‌کند. اما فقط تا زمانی که لکه عمیق نشده باشد. اگر مدت زیادی از کثیف شدن پارچه مبل‌تان گذشته است، کافیست که با کارشناسان  ما تماس گرفته و از خدمات مبل شویی ما استفاده کنید.

اما اگر لکه هنوز در مراحل اولیه است، می‌توانید با روش زیر تا حدودی آن را از روی مبل خود پاک کنید. قبل از تمیز کردن مبل‌های میکروفایبری، توجه به برچسب درج شده روی مبلمان بسیار مهم است. وجود کلمه “W” روی این برچسب نشان می‌دهد که مبل شما به محلول پایه آب برای تمیزکاری نیاز دارد. این در حالی است که کلمه “S” نیاز به استفاده از مایع پایه محلول را برای تمیز کردن مبل های میکروفایبری نشان می‌دهد. در ادامه روش تمیز کردن هر دو نوع مبل را تشریح کرده‌ایم.

محلول مناسب برای تمیز کردن مبل های میکروفایبری

اگر بعد از بررسی برچسب، کلمه “W” را روی مبلمان خود مشاهده کردید، می‌توانید از روش زیر برای تمیز کردن آن استفاده کنید. البته ممکن است همه مبل‌ها برچسب نداشته باشند. در این صورت بهتر است با کارخانه یا کارگاه سازنده تماس گرفته و این موضوع را از آنها بپرسید.

اما اگر کلمه “S” روی برچسب مبلمان‌تان نوشته شده است و یا مطمئن هستید که می‌توانید از یک ماده حلال برای تمیز کردن آن استفاده کنید، روش زیر مناسب‌تر است:

چند نکته مهمآخرین مطالب این وبلاگثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
استخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی  ساخت وبلاگ